Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi‑Cumartesi  09:00‑20:00  
Bize Ulaşın :  0(212) 593 23 80

Güvenlik Kamera Sistemleri

Plusnet Bilgisayar > Güvenlik Kamera Sistemleri

Yaşam Alanlarınızı Koruma Altına Alın. 15 Yıllık Plusnet Tecrübesine Güvenin.

AHD Kamera Sistemi; AHD güvenlik kamera sistemleri genellikle apartman ve apartman dairesi, market, tekel bayii, manav, kuaför, kuyumcu, üretim atölyeleri, fabrika gibi mekanlarda kullanılan, fiyat olarak diğer sistemlere göre uygun olan görüntü kalitesi 2MP gibi yüksek çözünürlüklerde olabilen sistemlerdir.
Canlı İzle 7/24 ; Akıllı telefonlar ve web üzerinden ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerini canlı olarak anında izleyebilme imkanı bulurken, uzaktan erişimin size sağladığı konforla yaşam alanlarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliği, çalışanlarınızın kontrolü çok kolay!

PAKET SİSTEM ve ÜRÜN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN.

Aşağıdaki resim AHD 1.3 MP Kamera görüntüsüdür.

2019 yılından sonra AHD kameralarda da 1.3 MP yerine 2.0 MP kullanmaya başladığımızı belirtmek isteriz.

Çocuğunuzun veya bebeğinizin bir bakıcısı varsa AHD kameraları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Kurduğumuz kamera sistemlerinde özel hayat güvenliği önceliğimizdir.  3.kişilerin görüntülere ulaşamaması için 16 haneli seri numarası ardından sizin belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile korumalıdır.

IP Kamera Sistemi; Villa, otel, mağaza, fabrika, depo, kuyumcu vs. yüksek güvenlik gerektiren veya geniş alanlı bölgelere ip kamera sistemlerini tercih ederiz. AHD kamera sistemine göre uzun mesafelere götürülebilmesi, ister kayıt cihazına istenirse direkt olarak ilgili kameraya uzaktan bağlanabilme gibi çeşitli özellikleri IP kamera sistemlerinin tercih sebeplerindedir.

Speed dome 30x Zoom Kamera Performansı

Kablosuz Kamera Sistemi; Kablosuz kamera sistemi ev içerisinde kablo kullanılmamasını isteyen kullanıcılar ile açık ve uzun mesafede kazı vb. işlemlerini devre dışı bırakıp maliyet ve hız hesaplamaları yapılan proje işlerinde tercih edilir.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi için Bize Ulaşınız.

Ucuz ve kalitesiz ürünleri değil, kaliteli ve ekonomik ürünleri tercih ediyoruz.

Plusnet Bilgisayar olarak Avcılar başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde yüzlerce firma ile çalıştık. 15 yılı aşkın süredir faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Aşağıda bazı referanslarımızı yayınladık;

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi İçin ;

× Hızlı İletişim